חיל הקשר והתקשוב
  מרכז מורשת
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  אלוף עוזי מוסקוביץ' נכנס לתפקידו כמפקד אגף הקשר והתקשוב

   

  טכס החלפת ראש אגף הקשר והתקשוב התקיים בבה"ד 7 ביום ג' 25.10.11 במעמד ראש המטה הכללי, רב–אלוף בני גנץ ובנוכחות מפקדי חיל הקשר והתקשוב, קשר"רים לשעבר, חברי הוועד המנהל של העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב, בראשם נשיא העמותה אלוף (מיל') שלמה ענבר, נציגי משפחות שכולות ואורחים רבים.. 

  אלוף עוזי מוסקוביץ' החליף בתפקידו את אלוף עמי שפרן, לאחר שכיהן כראש אגף הקשר התקשוב בחמש השנים האחרונות הפורש מצה"ל לאחר כ-40 שנות שירות. 

  ראש האגף היוצא, אלוף עמי שפרן, אמר כי הוא סוגר היום מעגל שהחל בו לפני 39 שנים עת התגייס לחיל הקשר ונכנס בשערי בה"ד 7 כחניך בקורס אלחוטני מורס ומסיים היום, כאן בבה"ד 7 תקופה לא קצרה, חמש שנים כראש אגף התקשוב וכארבעים שנות שירות בצה"ל והוא מקווה שהעשייה תדבר בעד עצמה.                                                                                                                                                           

  האלוף עמי שפרן ציין בדבריו את העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב ואמר "זה גם המקום להעלות על נס את פעילותה יוצאת הדופן של העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב, את נשיאה אלוף (מיל') שלמה ענבר – איש יחיד ומיוחד, ושאר אנשי העמותה הנפלאים – יישר כח ותודה לכם. בשעה זו, של חילופי משמרות, נזכור את אלו ששילמו בגופם והקריבו את חייהם במסע המתמשך להגנת הארץ. נאמץ אל לבנו את המשפחות השכולות של חיל הקשר והתקשוב ונאחל להם כי לא ידעו עוד צער, נשלח גם ברכת החלמה מהירה לפצועי צה"ל באשר הם." 

  אלוף עוזי מוסקוביץ', מפקד אגף התקשוב הנכנס, הודה לרמטכ"ל על האמון בבחירה בו לתפקיד ואמר כי מבחינתו זהו יום יותר של תודות מאשר של הצהרת כוונות. עוד אמר "אני מבקש להודות לפקודיי בעבר, שאם עשיתי טוב, עשיתי טוב בזכותם וכן לפקודיי בעתיד". עוד הוסיף וציין את הפעילות המבורכת של העמותה. 

  הרמטכ"ל, רב-אלוף בני גנץ, הודה לראש אגף התקשוב היוצא על עשייתו רבת השנים ואמר כי "אני מאמין שכולם יסכימו איתי שהבאת יכולת מקצועית וטכנולוגית גבוהה מאוד לצד צניעות ודרך ארץ. תודה רבה על ארבעה עשורים של עשייה, שלוש מלחמות ואינספור מבצעים". עוד הוסיף הרמטכ"ל ואמר כי "התקשוב במידה לא קטנה נוגע בכולנו כל הזמן. אין תחום בצה"ל שבו אנו לא מרגישים את חיל הקשר ואגף התקשוב.  בצבא מתקדם כמו זה שלנו, היכולת התקשובית הינה נדבך עיקרי בהגנה עליו ובתפקודו".

   

  הרמטכ"ל מעניק דרגת אלוף לראש אגף התקשוב הנכנס עוזי מוסקוביץ.

   

   

   

  טקס חילוף ראשי אגף התקשוב התקיים בבה"ד 7 ב-25.10.11

   
   
   
  רישום לעמותה ותשלום דמי חבר רישום לעלון מורשת
  הצטרפות לרשימת תפוצהדלג על הצטרפות לרשימת תפוצה

  הצטרפות לרשימת תפוצה

  checked
  עבור לתוכן העמוד