חיל הקשר והתקשוב
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ב-14.2.22 התקיים "מסע אודי" לזכר סגן אודי יהודה אלגרבלי ז"ל

 

ב-14.2.2022 התקיים "מסע אודי" לזכר סגן אודי יהודה אלגרבלי ז"ל

 בתאריך 14.2.2022 הסתיים "מסע אודי" לצוערי חיל הקשר והתקשוב במגמה המבצעית. באתר להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב ביהוד. ״מסע אודי״, הוא מסע המתקיים מספר פעמיים בשנה, בתחילת כל ההשלמה לקורס הקצינים במגמות: מבצעית, קרבית, אחודה, וטכנולוגית. האירוע מאורגן על ידי ענף מפקדים בבה"ד 7, לזכר סגן אודי יהודה אלגרבלי ז"ל שנפל בלבנון, ושירת לפני כן כמדריך צוות בקורס הקצינים בבה"ד 7.

אודי היה מודל לחיקוי כקצין, מפקד ומדריך, בעיני פקודיו ומפקדיו. רצונו לתרום ולהצטיין, לעמוד על עקרונותיו, תוך התמדה יומיומית בהגשמתם, היכולת לשנות ולשפר ומכאן גם לדעת לטעות ולהודות בטעויות, כל אלה הפכו את אודי לדוגמה לסובבים אותו. הענווה שבו, חומו האנושי, כנותו והדאגה האישית לכל אחד מחייליו, הפכוהו גם לחבר מבוקש, שכולם מבקשים את מחיצתו.

ביום רביעי, כ"ז בתמוז תשנ"ד (6.7.1994), עלה אודי בראש חייליו מפלוגת הקשר של חטיבת הצנחנים, בשיירה למוצב ריחן בלבנון. סמוך למוצב הותקפה השיירה בהפגזה כבדה. אודי עלה לצריח הנגמ"ש ונתן פקודות: הוא הורה לחייליו לתפוש מחסה וכך, בעודו חשוף לאש התופת, הוא נפגע ונהרג. בן עשרים ושתיים היה בנופלו.

המסע שנערך לזכרו מציין את תחילת הכשרת הקצונה של הצוערים במגמות השונות, שבסופה מוענקות להם דרגות הקצונה והם מוסמכים לקצינים בחיל הקשר והתקשוב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רישום לעמותה ותשלום דמי חבר רישום לעלון מורשת
הצטרפות לרשימת תפוצהדלג על הצטרפות לרשימת תפוצה

הצטרפות לרשימת תפוצה

checked
עבור לתוכן העמוד