חיל הקשר והתקשוב
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בעלי תפקידים

נשיא העמותה  - אלוף (מיל') ענבר שלמה

יו"ר העמותה  - תא"ל (מיל') בר-דגן מוטי

 מנהל העמותה  -סא"ל (מיל') מתתיהו יהודה

 

באסיפה השנתית לסיכום שנת 2022 שהתקיימה בתאריך 23.07.2023 נבחרו חברי ועד העמותה ובעלי התפקידים - למשך 3 שנים.

 

 

 

חברי ועד העמותה לשנים 2026-2023

פרץ אהרונוביץ

ארנון זוארץ

 מיכאל נגל

מרדכי אלגרבלי 

אייל זלינגר   

 ישראל נחזץ

רו"ח דוד אלינסון 

אבי חזון 

אריה עמית

יחיאל (חיליק) בורשטיין

סטלה יוסף 

עו"ד רות פרמינגר 

שלמה בקשי 

עו"ד יגאל כוחלאני 

אודי קאוף

מוטי בר־דגן 

אפרים לורינץ 

 

ליליה קוזמה 

נתן גדרון

יוסי מורגנשטרן

עו"ד גרשון רוטשילד 

אביהו (סאשה) דיסטלמן 

 ריקי מורטוב

 

הרצל הלאלי 

אפרים (אפי) משעל   

משקיפים קבועים בוועד העמותה

דני רוזן  

אבי גולן  

 

 

 

 

ועדת ביקורת יועץ משפטי   רואה חשבון

  צבי יונדלר - יו"ר

רפי הוידה   

דני מטודי 

  עו"ד פיני מרינסקי

רו"ח רפי דותן

 

 

ועדות עמותה קבועות    
 ועדת תיעוד ותיקים  ועדת כספים  ועדת מועדון ותיקי חי"ק

אביהו (סאשה) דיסטלמן - יו"ר

אבי גולן

הרצל הלאלי

יוסי מורגנשטרן

דניאל מטודי


 

 מרדכי אלגרבלי  - יו"ר

דוד אלינסון  

אברשה בורשטיין

ארנון זוארץ

 סטלה יוסף

עו"ד יגאל כוחלאני   

 

 

  אפרים משעל - יו"ר

אבי גולן

     
 ועדת מורשת  ועדת הנצחה ועדת בינוי  

דניאל רוזן -יו"ר

פרץ אהרונוביץ

אבי גולן

אפרים לורינץ 

 ניר שריג

נציגי אגף הקשר והתקשוב - כמשקיפים  

אפרים לורינץ - יו"ר

מרדכי אלגרבלי

משה בר שאול 

ריקי מורטוב

    ברוריה מירוז 

נציג קשר"ר - קצינת נפגעים - משקיפה


  

לורינץ אפרים - יו"ר

חיליק בורשטיין  

שלמה בקשי 

   
ועדת נהלים   ועדת מלגות   ועדת תרומות  

גיל אנגל - יו"ר

פרץ אהרונוביץ'

עו"ד יגאל כוחלאני  

עו"ד רות פרמינגר


אייל זלינגר - יו"ר

ד"ר אורן איתן

יוסי מלמד

אפי משעל

אריה עמית

ניצן עמר

ברוך פוגל

אודי קאוף

דורון קורץ  

נתן גדרון - יו"ר
אודי קאוף  
   
ועדת כוח אדם  ועדת עיצוב ועדת הנצלת ציוד ואמצעים

מוטי בר דגן - יו"ר 

מרדכי אלגרבלי

אפרים לורינץ   

ישראל נחזץ - יו"ר

פרץ אהרונוביץ

נתן גדרון

חזי מור

מיכאל נגל

דוד פיירשטיין

חיליק בורשטיין - יו"ר

דני מטודי

מיכאל נגל  

   
ועדת מחשוב ועדת אירועים ועדת שלישי ושישי טכני

 אביהו (סאשה) דיסטלמן - יו"ר

הרצל הלאלי

אפרים (אפי) משעל 

  מוטי בר־דגן - יו"ר

חיליק בורשטיין

אבי גולן

סטלה יוסף

יהודה מתתיהו

 אודי קאוף  

    

   
תדמית מכרזים  מחקרים ואקדמיה 

עו"ד רות פרמינגר - יו"ר 

גיל אנגל

אודי קאוף

 

 אפרים לורינץ - יו"ר

יוסי מורגנשטרן

נתנאל (נתי) כהן - יו"ר

אבי גולן 

דני מטודי

אריה עמית 

 משה שמיר

ניר שריג 

 

  

ועדות אד הוק   
עיצוב פנים      

 

 

 

 

 

 

 

 

רישום לעמותה ותשלום דמי חבר רישום לעלון מורשת
הצטרפות לרשימת תפוצהדלג על הצטרפות לרשימת תפוצה

הצטרפות לרשימת תפוצה

checked
עבור לתוכן העמוד