חיל הקשר והתקשוב
  .
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  טקס מצטיינים וחלוקת מלגות ע"ש סגן אודי אלגרבלי ז"ל

  האירוע התקיים בבה"ד 7 בהשתתפות כ-2,000 קצינים, חיילים וחברי העמותה בראשות ראש אגף התקשוב, קשר"ר, מפקדת לוטם, רח"ט תקשוב וספ"כ חי"ק.

  בטקס נשאו דברים ראש אגף התקשוב, יו"ר ועדת מלגות של העמותה ונציג המצטיינים.

  השנה חולקו ע"י העמותה ארבע מלגות, את המלגות העניקו בטקס נשיא העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב - האלוף (מיל') שלמה ענבר, יו"ר ועדת מלגות- אל"מ (מיל') אילן חורש, הגב' ג'ורג'ט אלגרבלי ומר מרדכי אלגרבלי.

   

  דבר ראש אגף הקשר והתקשוב :

  "בפתח השנה בה חוגג האגף 10 שנים להיווסדו ובערב ראש השנה התשע"ג תקופה רגישה, מורכבת ורווית אתגרים, אני שמח לעמוד כאן ולהביע את הערכתי ואת הוקרתי בפניכם: חיילי ומפקדי אגף הקשר והתקשוב המצטיינים ומקבלי המינויים הדרגות , חוד החנית של האגף והחיל, המהווים בפועלם דוגמה ומופת לחיילי צה"ל ולחברה הישראלית כולה .

  השנה האחרונה חידדה בנו את ההכרה בכך שטרם הגענו אל המנוחה ואל הנחלה .

  רק לפני מספר שבועות שמענו פעם נוספת את אמירותיו הגזעניות ורוויות השנאה של נשיא איראן , הממשיך לבטא בגלוי את רצונו להשמיד את מדינת ישראל , זה אינו האיום היחידי אי יציבות בצד יכולות צבאיות וכוונות זדון ימשיכו לאפיין את סביבתנו . המלחמה על ביטחון הבית לא תמה. גם על מנת שנוכל להתמודד עם אתגרי ההווה והעתיד .

  מוכנות זו מושתתת בראש ובראשונה על בהירות המשימה ויתרוננו המוסרי, האנושי, המקצועי והטכנולוגי , יתרון שלכל אחד ואחת מכם תרומה חשובה בהשגתו .

  מקבלי הדרגות ומצטיינים יקרים הדרגה ותעודת ההצטיינות שקיבלתם זה עתה הינה ביטוי להערכתנו את פועלכם ביומיום. בטוחני שכובד האחריות המוטל על כתפיכם הוא זה שמובילכם בעשייה .

  מחר תשובו אל יחידותיכם, אל העשייה המרובה ואל פקודיכם הנושאים אליכם את עיניהם . אני בטוח כי תמשיכו להיות עמוד האש ההולך לפני המחנה , וכי ההוקרה וההערכה שלהן אתם זוכים היום , יהיו מנוף להמשך הצטיינותכם בעתיד .

  משפחות היום אנו מתוודעים מקרוב לאיכויות הנדירות של המצטיינים, לערכים הספוגים בהם, לנחישותם ולמסירותם . תעודת ההצטיינות והדרגות שקיבלו לפני רגעים מספר , שייכות במידה רבה , גם לכן .

  נשלח את תנחומינו הכנים למשפחות השכולות , נאחל החלמה ושיקום לכל פצועינו .

  במעמד זה ברצוני להודות לכל העוסקים בטקס זה , לבה"ד 7 המארח אותנו, למחלקת משא"ן ולמחלקת תכנון וההוצאה לאור .

  נאחל לכולנו שנה טובה , שנת ביטחון ושלום . "

   

   

   

  הגב' ג'ורג'ט אלגרבלי מעניקה את המלגה

   

  תמונת הקצינים והחיילים המצטיינים שהוענקו להם דרגות בטקס

   

  ראש אגף התקשוב - האלוף עוזי מוסקוביץ' נושא דברים בטקס

   

  יו"ר ועדת מלגות נושא דברים בטקס

   

   

  רישום לעמותה ותשלום דמי חבר רישום לעלון מורשת
  הצטרפות לרשימת תפוצהדלג על הצטרפות לרשימת תפוצה

  הצטרפות לרשימת תפוצה

  checked
  עבור לתוכן העמוד