חיל הקשר והתקשוב
  .
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  דבר הקשר"ר

  דבר הקשר"ר (הגדל)

  סיפורו של חיל הקשר והתקשוב הינו תמצית סיפורה של מדינת ישראל. מורשתו של החיל שזורה במורשתה של מדינת ישראל החל מהמאבק להקמתה ועד ליום הזה. מדינת ישראל הינה כיום מעצמה טכנולוגית ומובילה עולמית בתחומי הדיגיטל והסב"ר. תחומים אותם מוביל חיל הקשר והתקשוב בצה"ל אז והיום.


  חלוצי החיל הנחילו לנו את הערכים עליהם אנו גדלים ומגדלים את צעירינו עד היום. 'המלחמה על הקשר', 'המברק עבור יעבור', 'ראשונים להגיע ואחרונים לעזוב' ועוד,אלו לא סיסמאות אלא הבסיס הערכי אשר מניע את אנשינו בכל משימה ומשימה.


  העולם נמצא בעיצומה של המהפיכה הדיגיטאלית. מהפיכה זו משנה את חיינו בכל תחום ותחום החל מחיינו האישיים והפרטיים וכלה ביכולותינו הצבאיות.


  תפקידו של אגף התקשוב וההגנה בסב"ר הינו להוביל את צה"ל לעליונות קיברנטית ולנצחון במערכה. על מנת להשיג זאת אנו מתכננים ומוציאים לפועל תוכניות תקשוב בשגרה ובחרום, מבצעים טרנספורמציה דיגיטלית, מנהלים מערכה בספקטרום האלקטרומגנטי ואת המערכה בהגנה בסב"ר.


  אנו, מפקדי וחיילי חיל הקשר והתקשוב, פועלים גם כדי לשפר את החברה בישראל ולקדמה באמצעות איתור הנערות והנערים המתאימים, הכשרתם למקצועות המתקדמים והרלוונטיים ביותר כיום, חינוכם על בסיס ערכי החיל והחזרתם לחברה האזרחית כשהם בשלים ונכונים להוביל את המדינה בכלל ואת המהפיכה הדיגיטלית בפרט.


  החיל כאמור החל את פועלו עוד טרם הקמת המדינה ובדרך לצערנו איבדנו את מיטב בנותינו ובנינו. מורשתם תהא תמיד לנגד עינינו וזכרם ילווה אותנו בכל אשר נלך. המשפחות השכולות לעולם תהנא חלק מאיתנו בהופכנו למשפחה אחת גדולה. נחזק אתכן בכל אשר נוכל וכמו תמיד נצא מחוזקים מכל מפגש.


  מפקדי וחיילי חיל הקשר והתקשוב, אני גאה בכם על פועלכם למען מדינת ישראל ועם ישראל בעבר, בהווה ובעיקר – בעתיד.
  ה' עוז לעמו ייתן, ה' יברך את עמו בשלום

   

  יוסי כראדי,           תת אלוף
  קצין הקשר והתקשוב הראשי

  רישום לעמותה ותשלום דמי חבר רישום לעלון מורשת
  הצטרפות לרשימת תפוצהדלג על הצטרפות לרשימת תפוצה

  הצטרפות לרשימת תפוצה

  checked
  עבור לתוכן העמוד