חיל הקשר והתקשוב
  כללי
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  אודות העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב

  העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב הוקמה ע"י יוצאי חיל הקשר והמשפחות השכולות, כזרוע משותפת להנצחת חללי החיל ולקידום מטרות העמותה, ביניהן, הקמה, תחזוקה וטיפוח של אתר ההנצחה לחללי חיל הקשר והתקשוב, קיום פעולות ואירועים לשימור, תיעוד והנחלת מורשת החיל, טיפוח הקשר עם יוצאי החיל ועוד. 

   

  ביום ב' באלול תשמ"ט (25.9.89) נחנך אתר ההנצחה לחללי חיל הקשר, האלקטרוניקה והמחשבים, שכאמור, הוקם על ידי העמותה ומשמש כאתר פעילותה העיקרי. אתר ההנצחה נמצא במרכז העיר יהוד שאימצה את החיל. לטקס קדמה החלטת העיר יהוד המאמצת את חיל הקשר להקצות שטח ציבורי במרכז היישוב להקמת אתר ההנצחה. החלטה זו התקבלה על ידי מועצת העיר בראשותו של סעדיה חתוכה ז"ל, ביום ט"ז בטבת תשמ"ג, 1983.  

   

  אתר ההנצחה לחללי חיל הקשר והתקשוב כולל ארבעה אגפים ומכלולים, המהווים מכלול אחד שלם, כאשר כל אחד מהם עומד גם בזכות עצמו: אגף ההנצחה - הכולל את היכל שמות מונצחי חיל הקשר והתקשוב ואת אולם שמות חללי העיר יהוד, האגף הטכנולוגי - המהווה מרכז הכשרה והעשרה מקצועית בנושאי תקשורת ומחשבים, מרכז מורשת ואולם כנסים להנצחה ולמורשת, ומכלול חיצוני - הכולל את גן ההנצחה, אנדרטת הזיכרון ורחבת טקסים ועצרות.

   

  צורת המבנה מזמינה את המבקר להתקדם בהדרגה מגן ההנצחה, דרך רחבת הטקסים לקראת המפגש עם אגף ההנצחה - ייעודו המרכזי של האתר.

  רישום לעמותה ותשלום דמי חבר רישום לעלון מורשת
  הצטרפות לרשימת תפוצהדלג על הצטרפות לרשימת תפוצה

  הצטרפות לרשימת תפוצה

  checked
  עבור לתוכן העמוד